O-V-E-R-S-P-E-E-D Klubas
   
 
O kokių kadrų pagavai tu?
Autorius: fikcija

Kiekvieno etapo metu gausybė žiūrovų nevengia įamžinti įvairias renginio akimirkas savo atsivežtais fotoaparatais. Deja, mus pasiekia tik maža dalis nuotraukų, kurios lieka amžiams dūlėti kažkokiuose kietuosiuose diskuose. Todėl šį kartą agituojame visus "paparacus" nebeslėpti savo kūrinių!

Jei atsivešite fotoaparatą į renginį ir naudosite jį pagal paskirtį, o vėliau nestresuodami dėl savo autorinių teisių norėsite pasidalinti kadrais - praneškite mums. Renginio dieną palikite savo kontaktus mūsų raudonoje palapinėje, kad galėtume su jumis susisiekti ir sutarti, kaip perduosite nuotraukas mums.

Be to, po vieną įspūdingiausią autoriaus nuotrauką įdėsime į Fast Lap puslapį Facebook'e, kur visi puslapio lankytojai galės išreikšti savo susižavėjimą nuotraukomis spausdami mygtuką "Patinka". Ir jei jūsų nuotrauka surinks daugiausia balsų, mes būtinai apdovanosime jus Fast Lap prizu! Taigi, slaptieji paparacai, mes jums dovanojame renginį, dalyviai - įspūdingus kadrus, o jūs galite padovanoti savo nuotraukas!


Komentarai

Warning: is_readable() [function.is-readable]: open_basedir restriction in effect. File(/var/www/overspeed/modules/Captcha/fonts/) is not within the allowed path(s): (/var/www/vhosts/overspeed.lt:/tmp:/usr/share/pear:/usr/share/php) in /var/www/vhosts/overspeed.lt/httpdocs/modules/Captcha/lib/hn_captcha/hn_captcha.class.php5 on line 567
Truetype-Directory is not readable!