O-V-E-R-S-P-E-E-D Klubas
   
 
Sirgk už savo favoritą ir laimėk prizą
Autorius: g
Siekiant pergalės lenktynių trasoje svarbu ne tik  automobilio greitis ir vairuotojo įgūdžiai, bet ir žiūrovų palaikymas.  Todėl kol dalyviai ruošia savo automobilius, jūs ruoškite jų palaikymo  amuniciją ir gaukite mūsų prizus!

Sukurkite  didžiulį/ spalvingą/ idomų/ originalų/ išskirtinį/  iššaukiantį/ sąmojingą, o  svarbiausia, pastebimą plakatą ar vėliavą ir  iškelkite juos trasoje Fast  Lap metu, taip parodydami visiems, kaip  labai linkite savo  numylėtiniams laimėti!
Ir net jei jiems laimėti nepavyks, ta?iau jūsų kūrinys patrauks visų dėmesį, – laimėsite jūs! Mūsų prizus – naujas, firmines,  ir visaip kaip kitaip ak*%$nas Fast Lap maikutes! Tam turite savaitę, tad pirmyn prie darbo! P.S. Siūlome varžybų metu bent kartą pasirodyti su plakatais ties starto linija, išlydint savo favoritą. Taip mes galėsime pamatyti ir įvertinti jūsų parengtą masterpiece’ą.

Komentarai

Warning: is_readable() [function.is-readable]: open_basedir restriction in effect. File(/var/www/overspeed/modules/Captcha/fonts/) is not within the allowed path(s): (/var/www/vhosts/overspeed.lt:/tmp:/usr/share/pear:/usr/share/php) in /var/www/vhosts/overspeed.lt/httpdocs/modules/Captcha/lib/hn_captcha/hn_captcha.class.php5 on line 567
Truetype-Directory is not readable!